5 days ago

fotografiaUW

Pan Slawomir Sokolowski potrzebuje studentow do montazu filmow podczas festiwalu, ktory odbedzie sie 13 grudnia. Pomoc platna.

Tylko tyle informacji uzyskałem od Malwiny Żuchniewicz zajmującej się promocją naszego wydziału.
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 weeks ago

fotografiaUW

Drodzy,
udało mi się zdobyć wieloautorski album fotograficzny "Polska i Polacy"wydany przez magazyn Press oraz album Adama Pańczuka "Karczeby" (ten drugi w wersji PDF) i możemy zapoznać się z nimi oraz omówić sposób pisania o własnych fotoreportażach, a także sposoby komponowania tego typu książek, na ich podstawie (albumy są świetne, wydane na najwyższym poziomie). Serdecznie zapraszam w ramach sekcji 'fotografia a literatura' koła naukowego na godzinę 17:00 do klatki B, w któryś z najbliższych trzech wtorków (27 listopada, 4 grudnia, lub 11 grudnia), w zależności od tego, na który termin zapisze się najwięcej osób. Potwierdzenie przybycia na mail: m.janusz-lorko@uw.edu.pl. Szczególnie zapraszam osoby z III roku , z którymi będę miała zajęcia z reportażu towarzyszącemu fotoreportażowi w przyszłym semestrze.
Monika Janusz-Lorkowska
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 months ago

fotografiaUW

Najważniejsze, to umieć określić oczekiwania i cele! Tak właśnie powinno się tłumaczyć o co chodzi w zadaniu... Zobacz co się dzieje kiedy świat IT spotyka s... ... See MoreSee Less

View on Facebook