Plener Fotograficzny

Zapraszamy wszystkich studentów fotografii UW na coroczny plener majowy.

Kiedy? 14-18.05.2018
Gdzie? Piła, ośrodek Geovita – 10 minut pieszo nad jezioro!
Cena: 340 (w cenie nocleg, wyżywienie; autokar funduje nam wydział)*
*Staramy się o dofinansowanie! W zeszłym roku udało się zdobyć 100 zł/os
Zgłoszenia: fotografiauw@uw.edu.pl, tylko 50 miejsc!

Tematy fotograficznych realizowane przez 5 dni, codzienne wspólne omawianie prac, dyskusje, konsultacje w wykładowcami dostępnymi (prawie 😉 ) 24h/dobę.
Spotkania z inspirującymi gośćmi, odkrywanie miejsc w Polsce, do których może byśmy nie trafili. Czas na integrację ze studentami z wszystkich roczników foto, wymiana doświadczeń.
Wspólna wystawa poplenerowa.

To wszystko i o wiele więcej już 14 maja.
Jeżeli chcesz spędzić 5 dni z fotografią i świetnym towarzystwem, tworzyć wciąż lepsze zdjęcia, odetchnąć od uczelnianej codzienności – zgłoś się już teraz!

Bardziej szczegółowo, czyli jak wygląda plener z perspektywy studenta?
Wyruszamy wszyscy autokarem (z prakingu przy pływalni na Banacha) i mieszkamy w ośrodku Geovita w Pile-Płotkach, 10 min. pieszo od jeziora. Jadą studenci z wszystkich roczników foto UW i nasi wykładowcy. Na miejscu dostajemy do realizacji tematy, czasem autokar gdzieś nas podwozi, czasem sami wyruszamy w teren. Realizujemy je i codziennie możemy pokazać zdjęcia na wieczornym slajdowisku. W integracyjnej atmosferze omawiamy zdjęcia z wykładowcami, inspirujemy się, pytamy. I codziennie przynosimy coraz lepsze zdjęcia i pomysły 🙂 Potem mamy jeszcze dla siebie całe noce, na dalszą integrację, ogniska itp. Po plenerze z naszych zdjęć powstaje wystawa. A na zajęcia przynosimy oficjalne zwolnienia, więc nie martwcie się nieobecnościami 😉

Dlaczego warto?
Bo plener to 5 dni z fotografią, dla fotografii, o fotografii. Nigdzie nie nauczysz się tyle, co na plenerze, nie zbierzesz tylu pomysłów i nie poznasz tylu studentów z naszej specjalności, od 1 roku licencjatu po ostatni magisterki. Wrócisz ze wspomnieniami, inspiracjami, pomysłami, wiedzą i znajomymi. 🙂

Zgłoś się, nie czekaj!


mapa do zadania plenerowego